APİ

     2005 yılında Antalya Akdeniz Sanayi Sitesinde bugün bulunduğu yerde kuruldu. Merkez, ar-ge ve satış departmanı ile birlikte 2000m2 kapalı alanda hizmet veren firmanın öncelikli amacı yurtdışında son derce yaygın olan fason mobilya üretim metodlarını yurt içinde daha da geliştirerek uygulamaktır.


     APİ yurtiçinde kazandığı tecrübe ve kalite standartını çok kısa sürede yurtdışına taşımak ve markasını dünyanın heryerinde aynı kalitede pazarlamak iddiasındadır...


    API Alman ve İtalyan ekolünde, dünyanın önde gelen üreticileriyle eş teknolojide kurduğu makine parkında küresel rekabet şartlarında ve yine küresel kalite standartlarında üretim yapmaktadır.


    API yatırım atakları dahilinde başladığı Termal PVC kapak üretiminde lider olma vizyonuyla ilerliyor. Modernizmin mobilya kapak grubu olarak öne çıkan Termal PVC kapaklar yekpare MDF panellerin teknolojik işlemlerden geçerek yine yekpare ve son derece dekoratif kapaklar haline getirilmesiyle oluşuyor.


    API KAPAK, 40 uzman personeliyle birlikte yaratıcılığınıza kazandırdığı zamandan mutluluk duyuyor. Teknoloji pürüzleri yok eder, geriye ustalığın halledeceği kolay ama yüksek estetik ve konforda ürünleri yapmak kalır.